Nawigacja
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
29.09.2014
Witamy w jeden z ostatnich wrześniowych poranków! Dzisiejsza aktualizacja jest wielka jak żadna, więc zalecamy poświęcenie chwilki na obejrzenie sobie tego, co serwujemy. Mamy tutaj kilka nowości, kilka reedycji oraz kilka poprawek, które trzeba nadpisać w CMP, gdyż dodatki te posiadają niezmieniony KUID. Zapraszamy!

Dzisiejsze nowości:
Poprawki do nadpisania:


 
21.09.2014
Dzisiejsza obszerna aktualizacja wnosi do Downloadu sporo fajnych wagonów pasażerskich KilanZioma, towary PNT, oraz dworce i wiaty z Kolei Bystrzyckiej Adamstana, którego gościmy na TrainzArt po raz pierwszy :)

Ponadto jeszcze został zaktualizowany wagon 206 Ka, prosimy o ponowne pobranie i nadpisanie:

A tu dzisiejsze nowości:

Serdeczne podziękowania dla kolegów Samplaire oraz Camry2 za udostępnienie paczki i opisu dla towarów PNT. Dziękujemy również wszystkim autorom towarów znajdujących się w paczce.
 
18.09.2014
Dziś kolej na kilka węglarek. Mają one obszerny pakiet zależności, w tym towary normy PNT, które podlegają częstym aktualizacjom. By nie musieć aktualizować wraz z zależnościami całych wagonów, postanowiliśmy zacząć wyodrębniać zależności do osobnego działu w Downloadzie (zależności). Dodatkowo w opisie każdego wagonu będą pojawiać się linki do tych zależności (w tzw. "długim opisie", wchodzi się w niego po kliknięciu obrazka danego dodatku w Downloadzie - ale nie na stronie głównej!). Sukcesywnie będziemy dostosowywać pozostałe zależności do takiego systemu.

Towary PNT tymczasowo należy pobierać ze strony Samplaire'a, znajdują się TUTAJ
 
12.09.2014
I tak nikt tego nie czyta, więc po prostu pobierajcie ;)
 
03.09.2014
Witamy wszystkich na początku roku szkolnego! Dla uczniów przeżywających cierpienia z powodu powrotu do szkoły, przygotowaliśmy pocieszającą aktualizację downloadu: mamy tu dwie mapy (obie KilanZioma, jedna realna, druga fikcyjna), dwa gagariny i kilka dodatków scenery :)
 
29.08.2014
Do downloadu trafiła spora porcja detalu spod ręki KilanZioma do jego pogranicznej części mapy "Sudety 1976".
 
26.08.2014
Dziś aktualizacja po czesku. Zapraszamy wszystkich miłośników kolei naszych południowych sąsiadów, klimatów przygranicznych i oczywiście samych sąsiadów :)


 
17.08.2014
Kolejna porcja dodatków spod kopytnej marki - zachęcamy do pobierania, bo naprawdę warto! :) 
13.08.2014
Kolejna aktualizacja, tym razem sponsorowana przez Qnia. Zapraszamy do pobierania jego wyśmienitych dodatków! :)

 
Wygenerowano w sekund: 0.14
7,971,478 unikalne wizyty